कुवेतमा दुर्घटनापरी मृत्यु भएको गुरुङ परिवार लाई आर्थिक सहयोग

परदेशी खबर/ १० अक्टोबर ।रोजगारिको सिलसिलामा कुवेत लाई कर्मथलो बनाउँदै आएका आउनु भएका नेपाल घर मादी गाँउपालिका वडा नं-१ खिलङ कास्कीका ४१ वर्षया जंग बहादुर गुरुङको केही महिना पहिले सवारी दुर्घटनापरी मृत्यु भएको थियो। मृत्यु जंग बहादुर गुरुङको परिवार लाई आर्थिक सहयोग गरेकोे छ।

जंग बहादुर गुरुङको मृत्यु पश्चात उहाँको श्रीमती र बच्चाहरुलाई केहि हद सम्म भए पनि राहत होस भन्ने उदेश्यले समाज सेवी तमू समाज कुबेतका संस्थापक अध्यक्ष अमर गुरुङको संयोजकत्वमा कुवेतबाटआर्थिक सहयोग संकलन अभियान सन्चालन गरेको थियो।
उक्त अभियान बाट संकलन रकम कुवेती दिनार (१८६केडी ६३० फिल्स अर्थात नेपाली रुपैया (७२ हजार ७९७ रुपैया मृतकका आफन्त मिना कुमारी गुरुङलाई AL Ansari Exchange मार्फत उक्त सहयोग रकम संयोजक अमर गुरुङले पठाएको थियो।

अगष्ट १९ तारिख बेलुका ८ बजे ड्युटी सकेर कोठामा फर्कने क्रममा कुवेतको अब्दल्ली भन्ने स्थानमा दुर्घटनामा परी गुरुङको निधन भएकाे थियो। मृत्यु गुरुङको २ छोरा, एक छोरी र श्रीमती रहेको छन। अन्तम संयोजक गुरुङ ले सम्पूर्ण सहयोगी मन हरुमा हृदय देखि नै धेरै धेरै धन्यवाद ब्यक्त गर्नु भएको छ।


Related Posts
 • अवैध रुपमा नेपाल छिरेका ११ जना अफगान नागरिक पक्राउ
 • नमस्ते रेष्टुरेन्ट खेलकुदको आयोजना तथा BEC र सिटि एक्सप्रेस भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि KSAB अवासियालाई
 • श्रीलंका हुँदै कुवेत कसरी पुगे १ सय ६१ नेपाली महिला ?
 • ११७ पुग्यो बाढी–पहिरोबाट मृत्यु हुनेको संख्या , ३४ जनाको अवस्था अझै अज्ञात
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  गधाको दूधको पनिर सबैभन्दा महँगो !

  अवैध रुपमा नेपाल छिरेका ११ जना अफगान नागरिक पक्राउ

  प्रत्येक नेपालीलाई ५७ हजार ऋणको बोझ

  बिजनेष

  असोज २० मा मुख्यमन्त्री राउतले विश्वासको मत लिने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस