एमालेको विधानमा केपी ओलीलाई फेरि प्रधानमन्त्री हुन रोक, ७० वर्षे उमेर हदले कार्यकर्ता उत्साही

असोज ४,काठमाडौँ। एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीलाई फेरि प्रधानमन्त्री हुन रोक लाग्ने गरी एमाले स्थायी कमिटी बैठकमा विधान संशोधन प्रस्ताव आएको छ । स्थायी कमिटीमा आएको विधान संशोधन प्रस्ताव असोज मध्यमा हुने विधान महाधिवेशनबाट पारित भए ओली फेरि प्रधानमन्त्री हुन पाउनु हुने छैन् ।

यद्यपि ७० वर्ष उमेर हद राख्दा पनि पार्टी अध्यक्ष भने एक पटक हुन पाउनु हुने छ । विधान संशोधन प्रस्तावमा सरकार प्रमुख दुई पटक भन्दा बढी हुन नपाउने, ७० वर्ष पुगेपछि कार्यकारी पदमा रहन नपाउने व्यवस्था गरिएको छ । उपाध्यक्ष भीम रावल, अष्टलक्ष्मी शाक्य, युवराज ज्ञवाली, महासचिव ईश्वर पोखरेल, स्थायी कमिटी सदस्य सुवास नेम्वाङलगायत नेताहरू आगामी कार्यकालमात्रै कार्यकारी कमिटीमा रहने छन् ।

आजको बैठकमा विधान महाधिवेशनमा पेश गरिने विधान संशोधन प्रस्ताव, राजनीतिक र सांगठनिक प्रतिवेदनमाथि छलफल हुने स्थाय कमिटी सदस्य सुवास नेम्वाङले जानकारी दिनुभयो । एमालेको दशौँ राष्ट्रिय महाधिवेशन आगामी मंसिर १० देखि १२ गतेसम्म हुने तय गरिएको छ । योहोखबर बाट


Related Posts
 • अवैध रुपमा नेपाल छिरेका ११ जना अफगान नागरिक पक्राउ
 • नमस्ते रेष्टुरेन्ट खेलकुदको आयोजना तथा BEC र सिटि एक्सप्रेस भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि KSAB अवासियालाई
 • श्रीलंका हुँदै कुवेत कसरी पुगे १ सय ६१ नेपाली महिला ?
 • ११७ पुग्यो बाढी–पहिरोबाट मृत्यु हुनेको संख्या , ३४ जनाको अवस्था अझै अज्ञात
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  गधाको दूधको पनिर सबैभन्दा महँगो !

  अवैध रुपमा नेपाल छिरेका ११ जना अफगान नागरिक पक्राउ

  प्रत्येक नेपालीलाई ५७ हजार ऋणको बोझ

  बिजनेष

  असोज २० मा मुख्यमन्त्री राउतले विश्वासको मत लिने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस