अल मुजैनीले Transfer & Win प्रमोशन शुरू गर्‍यो

ट्रान्सफर Via मुजैनी मोबाइल एपलिकेसन जित्नुहोस डलर/ आईफोन १२ म्याक्स प्रो।

 परदेशी खबर/ जुलाई २९, कुवेत। अल मुजैनी एक्सचेंजले आफ्नो ग्राहकहरूको लागिट्रान्सफर विनअनलाइन अफर शुरू गरेको छ।  Al Muzaini अनलाइन प्लेटफार्महरू मार्फत पैसा पठाउनेग्राहकहरू मात्र यो अफर भित्र छनौट  हुनेछन।  १२३ भाग्यशाली विजेताहरु छनौट हुनेछन्, १६०००.०० अमेरिकी डलर नगद पुरस्कारका साथ iPhone आईफोन १२ म्याक्स प्रो, दैनिक, साप्ताहिक मेगा ड्र गरी भारी पुरस्कारहरु राखियको छ।  यो अफर July जुलाई देखि १२सेप्टेम्बर २०२१ सम्म मात्र मान्य हुने छ।

 ट्रान्सफर र विन अफरप्रमोसन सबै ग्राहकहरूको लागि खुल्ला , अल मुजैनी अनलाइनप्लेटफर्महरू मार्फत ट्रान्स्फर रकममा कुनै न्यूनतम सीमाको पर्वाह नगरी, दैनिक/दुइ विजेताहरूप्रत्येकलाई १०० अमेरिकन डलरको साथ, साप्ताहिक आईफोन १२ म्याक्स प्रो, मेगा ड्र, 2000 अमेरिकन डलर,   पहिलो मुजैनी एप मार्फत पहिलो ट्रान्सफर मै डबल जित्ने मौका हुनेछ !!

अलमुजैनि डिजिटल प्लेटफममा  एप स्टोर,गुगल पेले,एप गेलरी बाट आधुनिक सरल विधिबाट एककिलिकमा रेट जानकारी, नया ग्राहक इन्ट्री, हिताधिकारी थप, कारोवार विवरण वेस्टन युनियनसुविधा ग्राहकहरुले एक क्लिकमै भरपर्दो माध्यमको साथ सजिलै सङ्ग जहासुकै बाट पैसा ट्रान्सफरगर्न सक्नेछन !

Al Muzaini Launches TRANSFER & WIN Promotion

Transfer Via APP & Win Dollars / IPhone 12 Max Pro.

 Al Muzaini Exchange launched “Transfer & Win” promotion for its customers. Customers who send money through Al Muzaini Online platforms gets qualified for the promotion. 123 lucky customers will be chosen, and 16000 US Dollars as cash prizes along with 7 iPhone 12 Max pro, up for grabs in Daily, Weekly & Mega Draw. The promotion is valid from 25th July to 12th September 2021.

 Transfar & Win Promotion is open to all customers, irrespective of any minimum limit on the transfer amount through Al Muzaini Online platforms, to qualify for Daily (2 Winners with 100USD each), Weekly (1 iPhone 12 Max Pro) & Mega draws (3 Winners with 2000USD each). 1st Transfer through Al Muzaini App double the chances of winning.

Al Muzaini Digital Payment platform available in App Store, Google Play & App Gallery, provides secure and simplified one-stop financial solution with more unique features such as, New Customer Registration, Adding New Beneficiary, Setting rate alerts, Rate trends ,Transaction history , Western Union Transfer and more in just few clicks, from anywhere, anyti


Related Posts
 • प्रतिपक्षको विरोधका बीच प्रतिनिधि सभाबाट बजेटसम्बन्धी दुई विधेयक पारित
 • राष्ट्रसंघ मुख्यालयअघि गोविन्द केसीको प्रदर्शन
 • घुन्सा हेलिकप्टर दुर्घटना भएको १५ वर्ष पुरा,सम्झनामा दीप प्रज्वलन
 • नेकपा एकीकृत समाजवादीका पदाधिकारीहरु चुनिए
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  कुवेतमा सडक दुर्घटनामा किप्पा नेकोर तामाङको मृत्यु

  प्रतिपक्षको विरोधका बीच प्रतिनिधि सभाबाट बजेटसम्बन्धी दुई विधेयक पारित

  राष्ट्रसंघ मुख्यालयअघि गोविन्द केसीको प्रदर्शन

  बिजनेष

  ४०० केभी प्रसारणलाइन सुरु भएको ८ वर्षमा पनि बनेन,निर्माणमा अझै अवरोध

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस