त्रिकोणात्मक टी–२० क्रिकेट सिरिजको पहिलो खेलमा नेपाल बिजयी

काठ्माण्डौ, ३ बैशाख। नेपाल, मलेसिया र नेदरल्यान्ड्सबीचको त्रिकोणात्मक टि–२० क्रिकेट सिरिज को पहिलो खेल नेपालले जितेको छ।

नेपाल र नेदरल्यान्ड्सबीच भएको पहिलो खेलमा ओपनरद्वय कुशल भुर्तेल र आसिफ शेखले शतकीय साझेदारीले खेल नेपालको पोल्टामा परेको हो। १३७ रनको लक्ष्य पछ्याएको नेपालले १ विकेटको क्षतिमा १४१ रन बनाएका हुन्। शिलारको बलमा डे मे को क्याचामा आउट भएका ओपनर कुशल भुर्तेलले ४६ बलको सामना गर्दै ५ चौका र ५ चक्काको मद्दतमा ६२ रन बनाए भने अर्का ओपनर आसिफ शेखले अविजित ५४ रन बनाए। कुशल भुर्तेल आउट भएपछि आएका कप्तान ज्ञानेन्द्र मल्लले ७ बलमा १ छक्का सहित १३ रन बनाएर खेललाई नेपालको पक्षमा बनाए।

त्रिकोणात्मक सिरिजमा नेदरल्याण्ड्सविरुद्ध नेपाली ओपनरद्वय कुशल भुर्तेल र आसिफ शेखले शतकीय साझेदारी गरेका छन् । त्रिवि क्रिकेट मैदान, कीर्तिपुरमा कुशल र आसिफले शानदार ब्याटिङ गर्दै ११औं ओभरमा शतकीय साझेदारी गरेका हुन् । दुवैले टी–२० अन्तर्राष्ट्रियमा डेब्यू गर्दै ओपनिङ गरेका हुन् ।

कुशल र आसिफले टी–२० अन्तर्राष्ट्रियमा नेपालका लागि पहिलो विकेटका लागि सर्वाधिक रनको साझेदारी समेत गरेका छन् । यी दुईले पहिलो विकेटका लागि ११६ रनको साझेदारी गर्दै यसअघि १३औं सागमा पारस खड्का र ज्ञानेन्द्र मल्लले भुटानविरुद्ध बनाएको १०८ रनको साझेदारीको कीर्तिमान तोडेका हुन् ।


Related Posts
 • कुवेतमा बिगत दुई महिना देखिको जारी कर्फ़्यू ईदको पहिलो दिनदेखि खारेज
 • राष्ट्रपतिलाई नयाँ प्रधानमन्त्री नियुक्तिको प्रक्रिया थाल्न ३ दलको आह्वान
 • मन्त्रिपरिषद्को निर्णय प्रतिनिधिसभा अधिवेशन अन्त्यका लागि सिफारिस गर्ने
 • २४ घण्टामा ४ हजार ७ जनाले जिते कोरोना
 • रमादान बिशेष अनलाइन धमाका #अलमुजैनि सधै तपाइको नजिक #Almuzaini always near U

  पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  कुवेतमा बिगत दुई महिना देखिको जारी कर्फ़्यू ईदको पहिलो दिनदेखि खारेज

  राष्ट्रपतिलाई नयाँ प्रधानमन्त्री नियुक्तिको प्रक्रिया थाल्न ३ दलको आह्वान

  मन्त्रिपरिषद्को निर्णय प्रतिनिधिसभा अधिवेशन अन्त्यका लागि सिफारिस गर्ने

  बिजनेष

  बिक्री हुन छोडेपछि खेतमै कुहिन थाले तरकारी

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस