मोदी गाउँपालिकाको चौथो स्थापना दिवसको अवसरमा मिलन फाउन्डेसनका दुर्गा गुरुङ मिलन सम्मानित

 

 

 

मनु कोन्मे तमु/ चैत ४, पोखरा ।मोदी गाउँपालिकाले चौथो स्थापना दिवस एक विशेष कार्यक्रमका बिच भव्यताका साथ मनाएको छ । कार्यक्रम प्रतिनिधि सभाका सदस्य पदम गिरीको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको थियो ।

उक्त स्थापना दिवस समाहरोहमा स्वास्थ्य,शिक्षा तथा खेलकुद क्षेत्रमा याेगदान पुर्‍याएको भन्दै मिलन फाउन्डेसन नेपालका संरक्षक दुर्गा गुरुङ मिलन सम्मानित भएको छ। त्यसैगरी विभिन्न विधा तथा क्षेत्रहरुमा उल्लेखनिय योगदान पुर्‍याउदै आएका संघ संस्था,उत्कृष्ट कार्यसम्पादन गर्ने कर्मचारी, शिक्षक, उपभोक्ता समिति, जग्गा व्यवस्थापन समिति, होमस्टे, राष्ट्रिय स्तरका खेलाडी , उद्धमीहरुलाई पुरस्कार रकम र प्रमाणपत्र द्वारा सम्मान गरेको थियो भने मोदी गाउँपालिका बाट सरुवा भइ जाने कर्मचारीहरुलाई मायाको चिनो समेत प्रदान गरेको थियो ।

कार्यक्रममा उत्कृष्ट कार्यसम्पादन गर्ने राष्ट्रसेवक कर्मचारी तर्फ भास्कर रेग्मी(कम्प्युटर अपरेटर), प्रकाश चन्द्र सुवेदी(कविराज), गायत्री चपाइ(वडा सचिव वडा नं. २),
शिक्षक तर्फ भुमिराज शर्मा (जननेत्र मा वि), मोति थापा (डिमुवा प्रा वि) ,उत्कृष्ट कार्य गर्ने उपभोक्ता समिति तर्फ हलहले उद्धम भवन निर्माण उपभोक्ता समिति ,खेलाडि तर्फ हिरा के सी मोदी २,उद्धमी तर्फ प्रेम बहादुर पुन (लेस्पार पाउरोटी उद्धोग मोदी ४),कृषि फर्म ग्रिन भिलेज कृषि फर्म मोदी ७ ,पशु फर्म विशाल पशुफर्म मोदी ६,होमस्टे तर्फ सामुदायिक होमस्टे मोदी ८ चित्रे लाई सम्मान गरेको थियो ।

 

 


Related Posts
 • मिलन प्रगतिशील महिला कृषक समूह सामाजिक कार्यमा सक्रिय
 • कुवेतमा रहेका नेपालीहरुलाई सतर्कता अपनाउन नेपाली दुतावासको अनुरोध
 • त्रिकोणात्मक टी–२० क्रिकेट सिरिजको पहिलो खेलमा नेपाल बिजयी
 • जीवन विमा स्वरुप अल मुल्ला एक्सचेञ्जको तर्फबाट कुवेतमा मृत्यु भएका विष्णुका परिवारलाइ ३ लाख ९३ हजार रुपैयाँ जीवन विमा स्वरुप अल मुल्ला एक्सचेञ्जको तर्फबाट कुवेतमा मृत्यु भएका विष्णुका परिवारलाइ ३ लाख ९३ हजार रुपैयाँ
 • रमादान बिशेष अनलाइन धमाका #अलमुजैनि सधै तपाइको नजिक #Almuzaini always near U

  पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  मिलन प्रगतिशील महिला कृषक समूह सामाजिक कार्यमा सक्रिय

  संसद अधिवेशन आजै अन्त्य गर्ने मन्त्रिपरिषदको निर्णय

  कुवेतमा रहेका नेपालीहरुलाई सतर्कता अपनाउन नेपाली दुतावासको अनुरोध

  बिजनेष

  १ सय ६५ वटा सडक निर्माणको प्रधानमन्त्रीद्वारा स्वीच थिचेर एकैपटक शुभारम्भ

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस