कुवेतमा नेपाली युवाहरुको लगानीमा मम हाउस संचालन, राजदूत भण्डारीद्वारा उत्घाटन


परदेशी खबर । २६ जनवरी कुवेत । वैदेशिक रोजगारको शिलसिलसिलामा कुवेतमा लामो समय रहेर व्यावसायिक सम्बन्धि थुप्रै अनुभव बटुलिसकेका अनुभवी युवाहरुको लगानीमा Momo House नामक नेपाली रेस्टुरेन्ट संचालनमा आएको छ् ।

कुवेतका लागि नेपाली राजदुत दुर्गाप्रसाद भन्डारीद्वारा दिप प्रज्वलन गर्दै रिबन र केक काटेर बिधिबद रूपमा उद्घाटन सम्पन्न भएको छ् ।

कुवेतको फर्वानिया स्थित Al Arabet Plaaza को Grand Hypermarket भित्र ग्राउन्ड फ्लोरमा अबस्थित रहेको उक्त रेस्टुरेन्ट फर्वानिय एरियामा बस्ने नेपाली हरुको लागि अत्यन्तै पायक पर्ने ठाउँ साथै अन्य ठाउँ बाट आउन लाई यातायात को समेत राम्रो सुबिधा रहेको छ ।

उद्घाटन समारोहमा विशेष रूपमा उपस्थित राजदू भण्डारी , NRNA NCC सदस्य अमीत चाम्लिङ ,NRNA कुवेतका अध्यक्ष सुजन केसि ,महासचिव दिल कुमार पाख्रीन, आदिवासी जनजाती महासंघ कुवेतका महासचिव मन्जित राई, तामाङ घेदुङ कुवेतका अध्यक्ष सुरेश ग्याबा,चितवन सेवा समाजका अध्यक्ष नवीन लोप्चन लगायत हिमालयन बैंक ,आई एम ई,ग्लोबल आई एम ई बैंक ,आई पे बैंक का प्रतिनिधि हरु, पत्रकार ,बुद्धिजीवी तथा अन्य नेपालीहरुको उपस्थित रहेको थियो ।

मम हाउस संचालक टिमको तर्फबाट हार्दिक आभार सहित धन्यवाद व्यक्त गर्दै आगामी दिनहरुमा समेत माया ,हौशला र सहयोग निरन्तर पाईरहने अपेक्षा पनि गरेका छन् । रोजगारको लागि कुवेत आएर व्यावसायमा लाग्ने युवाहरु कुवेतमा पनि बढ्दो रहेको छ् ।

MOMO HOSE नेपाली रेस्टुरेन्ट लाई सम्पर्क गर्नु परेमा साथै घरमै बसि अफुलाई मनपर्ने नेपाली परिकार हरु अर्डर गर्नुपरेमा 66636849 उपलब्ध छ ।


Related Posts
 • मेचीकाली सामुहिक बचत कोषद्वारा आगलागी पीडित शान्ति राईलाइ रू. ७४ हजार भन्दा बढि सहयोग
 • खोटाङ सेवा समाज यूकेले खोटाङलाई ११ लाखभन्दा बढीको स्वास्थ्य सामग्री उपलव्ध
 • ओखल्ढुङ्गामा स्वास्थ्यकर्मी माथि शिक्षकद्वारा दुव्र्यवहार
 • अन्तर्राष्ट्रिय झापाली समाजद्वारा २३ लाख बराबरको अक्सिजन सिलिण्डर सहित स्वस्थ्य सामग्री सहयोग
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  अमेरिका बस्ने नेपालीले स्वास्थ्य चौकीलाई पठाए स्वास्थ्य सामग्री

  भोजपुरका प्रशन राईको कुवेतमा बिल्डिङबाट खसेर मृत्‍यु

  मेचीकाली सामुहिक बचत कोषद्वारा आगलागी पीडित शान्ति राईलाइ रू. ७४ हजार भन्दा बढि सहयोग

  बिजनेष

  अलमुजैनीको रमादान प्रमोशनमा चौथो चरणको भाग्यशाली विजेताको नामावली सार्वजनिक

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस