दिल्लीका सडकमा किसानहरुको आन्दोलन (तस्बिर)

मंसिर २१,काठमाडौं । यसबेला भारतमा किसान आन्दोलन चर्किरहेको छ । दश दिनदेखि राजधानी नयाँ दिल्लीका सडकमा किसानहरुले डेरानै जमाइरहेका छन् । सडकमा चुल्हो बलिरहेको छ । ती चुल्होमा रोटी पाक्छ । चिया पाक्छ । आन्दोलनरत किसानहरु सडकमै सामुहिक रुपमा भोजन गरिरहेका भेटिन्छन् ।

चिकित्सकहरु किसानहरुको स्वास्थ्य जाँच गरिहरेका भेटिन्छन् । आन्दोलन चर्किदो छ । तर सरकारले किसानले राखेका मागको बेवास्ता गरिरहेको बताइन्छ । प्रदर्शनमा ओर्लिएका किसानहरुले नरेन्द्र मोदी नेतृत्वको सरकारले ल्याएको हलिया कानुन खारेजको माग गरिरहेका छन् ।

उनीहरुले सो कानूनलाई किसान विरोधीको संज्ञा दिइरहेका छन् । सो कानून खारेजको माग गर्दै अहिले भारत विशेषगरी पञ्जावका हज्जारौं किसानहरुले राजधानी नयाँ दिल्लीको सीमामा प्रदर्शन गरिरहेका छन् । दश दिनदेखि दिल्लीका सडकमा धर्ना दिएर बसेका किसानका गतिविधि तस्बिरमा हेरौं ।तस्बिरः दैनिक भाष्कर


Related Posts
 • कांग्रेस भात्री संघ निती,अनुसन्धान तथा प्रतिष्ठान कुवेत प्रमुखमा राई नियुक्त
 • पर्वत जिल्लामा स्थापित श्री देवनारायण अक्षयकोष द्वारा समाजसेवी दुर्गा गुरुङ मिलनलाई सम्मान
 • निद्रा नलाग्ने समस्या छ भने यी पाँच फलफूल तथा खाना खानुहोस्
 • मुस्कान खातुनलाई राष्ट्रपतिले दिइन् बधाई
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  कांग्रेस भात्री संघ निती,अनुसन्धान तथा प्रतिष्ठान कुवेत प्रमुखमा राई नियुक्त

  पर्वत जिल्लामा स्थापित श्री देवनारायण अक्षयकोष द्वारा समाजसेवी दुर्गा गुरुङ मिलनलाई सम्मान

  कुवेतमा एक नेपाली महीलाको निधन

  बिजनेष

  ‘नेपाली खाना विश्वभर पस्किँदैछु’ चर्चित मास्टर सेफ साह

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस