“बिजय लक्ष्मी ले गरिन समर्पण “

मानु कोन्मे तमु –  युएई मा बस्दै आएका आरजे तथा समाजिक कार्य मा निकै सक्रिय युवा मोडल बिजय लक्ष्मी राई ले  आफ्नो अभिनय द्वरा समर्पण  मियुजिक भिडियो सर्बजनिक गरेको छ ।

उक्त गीत गायिका कला राई को “लुक्स एल्बम ” बाट रहेको छ भने ,लामो समय बाट लन्डन मा बस्दै आउनु भएको मुकेश राई को शब्द रचना रहेको यो गीत लभ इस्टोरी बोकेको छ ।यश मा गायाक तथा संगीतकार सुनिल गिरि को संगित रहेको छ । “लभ इस्टोरी ” बोकेको यो गीत लाई जस्ता को तस्तै भिडियो मा उतारिए को छ ।

यश गीत को भिडियो लाई तिलक साम्पङ किराँती ले निर्देशन गरेको छ । उनले भिडियो मा एउटा सत्य प्रेमको भावनलाई काल्पनिक रुपमा उतारेका छन ।गीत लोक आधुनिक फ्लेबको छ ।यो भिडियो मा मोडल बिजय लक्ष्मी राई संग मोडल तथा डान्सर भुवन थापा मगर को अभियान रहेको छ ।

युएई र ओमनको बोडर hatta dam बिभिन भ्रमणिय स्थालको छायांकन रहेको छ । हाल कला राई को अफिसल यु-टुयुब च्यनल मार्फत सर्बजनिक गरिएको यो भोडियो निरोज लामा र भेष बन्दु ढकाल ले खिचेका हुन ।निरोज लामा ले सम्पादन गरेको भोडियोमा युवापुस्तामा देखिएको सकारात्मक र नकारात्मक दुबै रूपमा चित्रण गरिएको छ


Related Posts
 • कुवेतमा एक नेपाली महिलाद्वारा आत्महत्या
 • कतारले दिने ३ वटा मर्सिडिज कार लिने मन्त्रिपरिषदको निर्णय
 • स्वयम्भु बचाऔं अभियानद्वारा आन्दोलनका कार्यक्रम सार्वजनिक
 • कुवेतमा कार्यरत महिलाहरुले देउसीभैलो खेलेर उठेको रकम सियोनाको लागि सहयोग गरे
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  एक वर्षपछि सार्वजनिक भयो तेह्रौँ सागको खर्च विवरण

  कुवेतमा एक नेपाली महिलाद्वारा आत्महत्या

  कतारले दिने ३ वटा मर्सिडिज कार लिने मन्त्रिपरिषदको निर्णय

  बिजनेष

  सुनको मूल्य नाघ्यो लाख ,तोलाको १ लाख १ हजार ४ सय

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस