अरुण गाउँपालिका ४ भोजपुरमा जसपाको वार्ड कार्यसमिति गठन

परदेशी खबर/ असोज ३०, भोजपुर। भोजपुर जिल्ला अरुण गाउँपालिका वडा नम्बर ४ मा जनता समाजबादी पार्टी वडा कार्यसमिति गठन गरिएको छ ।देबिप्रसाद मगरको अध्यक्षतामा गठन गरिएको वार्ड कार्यसमिति गठनमा गाउँपालिका अध्यक्ष राजकुमार नुमिहाङ्ग राई, केन्द्रिय सदस्य इन्द्र हाङ्ग किराँती सघिय परिषद सदस्य मणि कुमार राई जिल्ला अध्यक्ष आश कुमार राई जिल्ला उपाध्यक्ष रमेश खत्री समाजबादी विद्यार्थी युनियन केन्द्रिय सदस्य झिल कुमार खिम्बुले राई भोजपुर जिल्ला समाजबादी विद्यार्थी युनियन सचिब धिरेन खिम्बुले राईको उपस्तिथिमा रहेको थियो।

वार्ड कार्यसमितिमा चयन भएका अध्यक्ष देबि प्रसाद मगर उपाध्यक्ष मणिराज राई रेखा राई (लिम्बू) दिबस तामाङ नवीन थापा प्रमान राई सचिब भोजन कुमार राई सहसचिव श्री प्रसाद दर्जी कोष अध्यक्ष कौसिला राई सह कोषअध्यक्ष अन्जना राई सदस्य पबित्र राई काली बहादुर राई जस बहादुर तामाङ सज्जन राई तिर्थ सन्जेल मानदेब राई घमण्ड बहादुर राई जुद्ध बहादुर राई दिपक मगर निर्मल राई नर बहादुर मगर देउ कुमार राई किमन सिह राई आशिष तामाङ तिर्थ बहादुर राई अहेका छन् ।

गाउँपालिका अध्यक्ष राजकुमार नुमिहाङ्ग राइअको अध्यक्षतमा भएको कायक्रमको संचालन गाउँपालिका सचिव बिपिन खम्बुले राई र स्वागत मन्तव्य सह-सचिब डम्बर सिह मगरले गएको थियो।


Related Posts
 • एक वर्षपछि सार्वजनिक भयो तेह्रौँ सागको खर्च विवरण
 • कुवेतमा कार्यरत महिलाहरुले देउसीभैलो खेलेर उठेको रकम सियोनाको लागि सहयोग गरे
 • कोरियास्थित मुस्ताङ परिवार द्वारा १२० थान न्यानो कपडा सहित दुई लाख त्रिचालिस हजार रुपैंया सहयोग
 • रामप्रसाद राई गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मा जसपा नेपालको समायोजन सम्पन्न, दर्जनौ नेकपा र कांग्रेस परित्याग गरि जसपा प्रवेश
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  एक वर्षपछि सार्वजनिक भयो तेह्रौँ सागको खर्च विवरण

  कुवेतमा एक नेपाली महिलाद्वारा आत्महत्या

  कतारले दिने ३ वटा मर्सिडिज कार लिने मन्त्रिपरिषदको निर्णय

  बिजनेष

  सुनको मूल्य नाघ्यो लाख ,तोलाको १ लाख १ हजार ४ सय

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस