प्रथम तनहुँ कास्की कप भलिबल प्रतियोगिता : २०२० को तयारी पूरा

परदेशी खबर/फेब्रुअरी१३, युएई। “स्वास्थ्यको लागी खेलकुद र संस्थागत सहकार्य आजको आवस्यकता” भन्ने मुल नाराका साथ तनहुँ सेवा समाज युएई र कास्की आदर्श सेवा समाज युएईले आयोजना गर्न गइरहेको “प्रथम तनहुँ कास्की कप भलिबल प्रतियोगिता – २०२०” को तयारी पूरा भएको छ।

तनहुँ सेवा समाज युएई र कास्की आदर्श सेवा समाज युएईको सहकार्यमा भोलि १४ फेब्रुअरी २०२० शुक्रबार युएईको दुबई स्थित अलकुज बलोदिया भलिबल खेल मैदानमा प्रतियोगिता आयोजना हुन गइरहेको छ । प्रतियोगितामा कुल १६ टिमको सहभागिता रहने भएको छ । आयोजक तनहुँ कास्की, सयपत्री एनआरएनए र बाग्लुङ समाजको दुई दुई टिम रहेको छ भने अन्य सहभागी टिममा पर्वत सेवा समाज, कास्की युनाईटेड, पथरी शनिश्चरे समाज, मोना म्याग्दी, ठकुरी सहयोग संजाल, रिमिक्स टाईगर, नेपाल स्पोर्ट्स क्लब, अल खैल गेट, तमु प्ये ल्हु संघ र गुल्मी सेवा समाज रहेका छ।

उक्त प्रथम भलिबल प्रतियोगिता फिभाको नियम अनुसार खेलाईने हुंदा खेलमा प्रथम स्थान हासिल गर्ने टिमलाई नगद पुरस्कार रु. १,०२,७३२/४० का साथमा ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र रहेको छ भने द्वितीय स्थान हासिल गर्ने टिम लाई ५६,०३५/८६ नगद पुरस्कार सहित साथमा ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र रहेको छ।त्यसैगरी तृतीय र चौथो स्थान हासिल गर्ने टिमलाई नगद पुरस्कार रु १०,८९५/८६ रहेको छ । प्रतियोगितामा वेस्ट स्पाईकर, वेस्ट सेटर, वेस्ट सर्भर, वेस्ट लिब्रो र एक जना उत्कृष्ट खेलाडीलाई समेत पुरस्कर रहेको खेल संयोजक हिरालाल श्रेष्ठले जानकारी गराएको छ ।

उक्त प्रतियोगितामा डा. दिनेश आचार्य र युएई एक्सचेन्ज मुख्य प्रायोजक रहेको छ भने सह-प्रायोजकमा सयपत्री रेष्टुरेन्ट रहेको छ। त्यसैगरी प्रायोजकहरुमा नेपाली चुल्हो रेस्टुरेण्ट, पिपल ट्राभल एण्ड टुर्स,कुउट क्युट लुक्स ब्युटी स्यलुन्,शुभ यात्रा टभल्स , हिमाल रिमिट, जी वी होलिडे टुर्स एण्ड ट्राभल्स, भेटघाट फुडस्टाप ,रिया आईएमी , कोसेली ट्राभल्स,रेखा ड्यान, बिष्णु लाल श्रेष्ठ र सुमन उदय रहेका छ।
प्रतियोगिता लाई भव्य र सभ्य रुपमा सम्पन्न गर्नको लागि युएईमा स्थापित सम्पूर्ण सामजिक संघ संस्था र खेलप्रेमी दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई उपस्थिति भई खेलाडीहरुलाई हौसला बढाई दिनको लागि आयोजक तनहुँ सेवा समाज युएई र कास्की आदर्श सेवा समाज युएईले हार्दिक अपिल समेत गरेको छ।






Related Posts
 • नेपाली समाज युएई द्वारा एक दिने नि:शुल्क स्वास्थ्य परिक्षण सम्पन्न
 • गत हप्ता मुत्ला दुर्घटनामा परेका मृतकहरुको परिवारलाई सम्पर्कमा आउन दुतावासको अनुरोध
 • मोडल राज मल्लको “कुरा” बोलको गितको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक
 • लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतले मृगौला पीडितलाइ नेरु. ७० हजार भन्दा बढी आर्थिक सहयोग
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  चीनबाट फर्किएका सबै सकुशल

  तमु समाज युएई द्वारा आयोजित चेलीबेटी भोज (रि-च्हमी स्योकै) कार्यक्रम भव्यरुपमा सम्पन्न

  महरा रिहा, निजीगाडी चढेर खुमलटार लागे

  बिजनेष

  जेष्ठ नागरिकलाई श्री एयरलाइन्सले ५ सयमा प्लेन चढाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस