लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतको सातौं वार्षिक उत्सव कार्यक्रम आगामी मार्च १३ मा हुने

परदेशी खबर / फेब्रुअरी ११, कुवेतl  लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतको सातौं वार्षिक उत्सव तथा शुभकामना आदान प्रदान  कार्यक्रम आगामी मार्च १३मा स्थानीय कलाकारहरुका साथ कुवेत स्थित पपिन हल जिलिपमा हुने समाजको अध्यक्ष रमेश नेपालीले जानकारी दिएका छन् l

वैदेशिक रोजगारिको शिलशिलामा कुवेत नगरीमा रहि कुवेतका बिभिन्न कम्पनिहरुमा कार्यरत नेपाली दाजु भाई दिदी बहिनीहरु कुवेतलाई आफ्नो कर्मथलो बनाउँदै आएका कुवेतवासी नेपालीहरुलाई एकताको शुत्रमा आवद्द गर्दै, आफ्नो छोटो समया मा सफल संस्ठा को रुप चिनाउन सफल संस्था स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल रहदै आएको छ l

समाजले बिगतका दिनहरुमा जस्तै यस पकटको सातौं वार्षिक उत्सव कार्यक्रमा सबैको सहकार्य अपरिहार्य रहने बताउदै कुवेतमा कृयाशिल सम्पूर्ण नेपाली संघ संस्थाका पदाधिकारी,बुद्धिजिवि,समाजसेवी, पत्रकार, कलाकार, खेलाडी साथै सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई उक्त कार्यकामा उपस्थितिको लागि अध्यक्ष नेपालीले आग्रह गरेका छन्।

 

कार्यक्रम विवरण

मिति:- मार्च १३ तारिख शुक्रबार २०२०

स्थान:- पपिन हल जिलिप

आयोजक :- लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेत


Related Posts
 • युएईमा कोभिड – १९ को नयाँ संक्रमित ६४० र संक्रमित संख्या ७९,४८९ पुग्यो 
 • युएईमा कोभिड – १९ को नयाँ संक्रमित १,००७ र संक्रमित संख्या ७८,८४९ र १ जनाको मृत्यु
 • हङकङमा संकलित तिन लाख खोरामुख पहिरो पिडितलाई हस्तान्तरण
 • अल्झियो जिन्दगी तिम्रो यादमा..✍️
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  कुवेतमा कोरोना संक्रमनबाट ९९ हजार ४९ सङ्क्रमित, ५२१ नयाँ संक्रमित, एक जनाको मृत्‍यु (अपडेट)

  ह्योल्मो ह्युल सार्वजनिक (भिडियो सहित)

  कुवेतमा कोरोना संक्रमनबाट ९७ हजार ८२४ सङ्क्रमित, ८२५ नयाँ संक्रमित, चार जनाको मृत्‍यु (अपडेट)

  बिजनेष

  सुनको मूल्य नाघ्यो लाख ,तोलाको १ लाख १ हजार ४ सय

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस