किराँत राई यायोक्खा शाखा युएईले “यलेदोङ बृहत सांस्कृतिक कार्यक्रम” भब्य रुपमा मनाउदै

परदेशी खबर, कुवेत

नोभेम्बर २४- किराँत संवत ५०८० अर्थात किरात समुदायको नयाँ सालको अवसर पारेर नेपाल आविष्कार केन्द्रको सहयोगार्थ किराँत राई यायोक्खा शाखा युएईले ” यलेदोङ बृहत साँस्कृतिक कार्यक्रम” युएई स्थिति अबुधाबी मलयली समाजमा सभा हल मुसाफा , अबुधाबीमा आयोजना गर्ने भएको छ।
उक्त कार्यक्रमलाई भव्य र सभ्य रुपमा सम्पन्न गर्नको लागि संयोजकमा पदम खालिङ राई , उपसंयोजकमा डिके किराँती र सरु शितल राई लाई तोकेको छ भने कार्यक्रममा नेपालबाट आमन्त्रित अतिथि कलाकारहरु बहुचर्चित वरिष्ठ गायक कुबेर राई, हांस्यकलाकार उमेश राई (फुलन्देको आमा), गायक दिपक बान्तवा, गायक जिबिहाङ राई, गायक निनम्हाङ राई र गायिका बबिना किराँती आउने भएका छन ।
कार्यक्रममा नेपाल बाट आमन्त्रित अतिथि कलाकार बहुचर्चित वरिष्ठ गायक कुबेर राई , गायक दिपक बान्तवा,गायक जिबिहाङ राई , निनम्हाङ राई र गायिका बबिना किराँतीको विशेष सांगीतिक प्रस्तुति रहने भएको छ भने हांस्यकलाकार उमेश राई (फुलन्देको आमा) को जोडदार हांस्य घमाकादार प्रस्तुति सहित स्थानीय कलाकारहरुको बेजोड मनोरञ्जनत्मक प्रस्तुति रहने भएको छ।

आयोजक किराँत राई यायोक्खा शाखा युएईले सम्पूर्ण युएईबासी बुद्धिजीवी, राजनितिज्ञ, समाजसेवी, विभिन्न संघ-संस्थाका प्रतिनिधि, विभिन्न पेशामा सम्लग्न पेशाकर्मी, व्यावसायी, लेखक तथा पत्रकारहरुमा गरिमामय उपस्थितिको लागि हार्दिक निमन्त्रणा समेत गरेको छ।


Related Posts
 • नेपाल मगर संघ युएईको सगौरव प्रस्तुति माघ्या सकराटी मेला-बृहत् सांस्कृतिक साँझ २०७६”को तयारी पुरा
 • कियाचु कुवेतको नवौं वार्षिक उत्सव तथा लिम्बु चलचित्र “साम” प्रदर्शनी आउदो फेब्रुवरी २८ मा हुने
 • एनआरएनए सुधारको लागि डा. केशव पौडेलको सुझाव
 • नेपाल आइडल बुद्ध लामा आउदो जनवरी २४ तारिखमा कतार आउँदै
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  नेपाल मगर संघ युएईको सगौरव प्रस्तुति माघ्या सकराटी मेला-बृहत् सांस्कृतिक साँझ २०७६”को तयारी पुरा

  थारु कल्याणकारिणी सभा कतार च्याप्टरको माघि पर्व मनाउदै सुनिता चौधरी सम्मानित

  आस्था राउतले अभद्र व्यवहार गरेको देखियो : डिआइजी पोखरेल

  बिजनेष

  जेष्ठ नागरिकलाई श्री एयरलाइन्सले ५ सयमा प्लेन चढाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस