दाङका जबिन्द्रको कुवेत आएको डेढ महिनामै निधन

परदेशी खबर/ कुवेत –  रोजगारीको लागि कुवेत आएका एक नेपालीको मृत्यु भएको छ । घोराही उपमहानगरपालिका –२, सुकेडाँगी दाङका ३६ वर्षीय जबिन्द्र परियारको यहाँ आएका डेढ महिना नबित्दै उपचारको क्रममा ज्यान गएको हो । यस खबर बारे नेपाली राजदूतावास कुवेतमा सम्पर्क गर्दा मृत्‍यु भएको खबर सत्य भएको जनाए ।  

परियार गत सेप्टेम्बर २७ तारिखका दिन मरिना थाई रेष्टुरेन्टमा कामका लागि कुवेत आएका थिए । दुई दिन मात्रै ड्युटी गरेका उनलाई एक्कासी टाउको दुखेपछि अक्टोबर २ तारिखमा फर्वानियाको अल सिफा अस्पातमा पुर्याईएको थियो । तर उनको त्यहाँ उपचार हुन नसकेपछि एक हप्तामा फर्वानिया अस्पातलमा रिफर गरिएको थियो ।

अस्पतालले जनाएअनुसार उनलाई मस्तिस्कमा क्षयरोग लागेको र लामो समय उपचार गर्दा पनि डाक्टरले बचाउन नसकेको मुतकका भाई शैलेन्द्र परियारले जानकारी दिए । परियारको शनिबार राती मृत्यु भएको हो । उनको घरमा एक छोरा एक छोरी रहेको बताईएको छ । फोटो – DC नेपालबाट 


Related Posts
 • सञ्चारमन्त्री बाँस्कोटाले दिए राजीनामा
 • रसुवाका धनकृष्ण ग्याबाको कुवेतमा निधन
 • चीनबाट फर्किएका सबै सकुशल
 • तमु समाज युएई द्वारा आयोजित चेलीबेटी भोज (रि-च्हमी स्योकै) कार्यक्रम भव्यरुपमा सम्पन्न
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  सञ्चारमन्त्री बाँस्कोटाले दिए राजीनामा

  कुवेतमा अचेत अवस्थामा उपचाररत सुरेश बहादुर खत्रीको निधन

  रसुवाका धनकृष्ण ग्याबाको कुवेतमा निधन

  बिजनेष

  जेष्ठ नागरिकलाई श्री एयरलाइन्सले ५ सयमा प्लेन चढाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस