नेवा:पुच: युएईले नेपाल संवत् (न्हु दं) तथा आत्मा पुजा (म्ह पुजा ) मनाउने

नेवा: पुच: युएईले युएईको अवुधाबी,दुबई र उमलक्वेनमा नेवारी परम्परा अनुसार आगामी २९ अक्टोबर २०१९ मंगलबार नेपाल संवत् ( न्हु दँ ) तथा आत्मा पुजा (म्ह पुजा) मनाउने भएको छ।

कार्यक्रम दुबाई क्षेत्रको लागी कञ्चनजङ्गा रेष्टुरेन्ट बर दुबईमा सबैको समय लाई मध्य नजर राखी बेलुकी ७ बजे देखी म्ह पुजा कार्यक्रम गर्ने भएको हुँदा युएईमा स्थापित सम्पुर्ण संघ संस्थाका प्रमुखहरुमा कार्यक्रममा सहभागिता जनाउन समय मिलाएर आ-आफ्नो पायक पर्ने कुनै पनि स्थानमा सहभागी भई कार्यक्रमको शोभा बढ़ाई दिन नेवा:पुच: युएईले हार्दिक आमन्त्रण गरेको छ भने कार्यक्रम नेवारी चलन अनुसार थकालीको रोहबरमा हुने भएको छ।पुजा सर्दाम र नेवारी परिकारको लागी प्रति ब्यक्ति निश्चित शुल्क निर्धारण समेत गरेको छ।

उक्त कार्यक्रममा सहभागिताको लागि सम्पर्क व्यक्ति उमलक्वेनको लागी नेवा: पुच: युएईका केन्द्रीय अध्यक्ष लक्ष्मण श्रेष्ठ – +९७१ – ५२ २२८ ९१८० ,अवुधाबीको लागी नेफिन सदस्य तथा नेवा: पुच: युएई अवुधाबी क्षेत्रीय अध्यक्ष सुनिलमान श्रेष्ठ – +९७१ – ५२२२८ ९१८० र दुबईको लागी नेफिन युएई मातहत फोनिज युएईका कार्यवाहक अध्यक्ष तथा नेवा: पुच: युएईका केन्द्रीय उपाध्यक्ष राजेश प्रधान – +९७१ – ५० ३८४४२१८ रहेको नेफिन युएई एवं नेवा:पुच: युएईका महासचिव कुमार बलामीले जानकारी गराएका छ।


Related Posts
 • चीनबाट फर्किएका सबै सकुशल
 • तमु समाज युएई द्वारा आयोजित चेलीबेटी भोज (रि-च्हमी स्योकै) कार्यक्रम भव्यरुपमा सम्पन्न
 • महरा रिहा, निजीगाडी चढेर खुमलटार लागे
 • जग्गा खोस्न मन्त्रीकै एक्सन
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  चीनबाट फर्किएका सबै सकुशल

  तमु समाज युएई द्वारा आयोजित चेलीबेटी भोज (रि-च्हमी स्योकै) कार्यक्रम भव्यरुपमा सम्पन्न

  महरा रिहा, निजीगाडी चढेर खुमलटार लागे

  बिजनेष

  जेष्ठ नागरिकलाई श्री एयरलाइन्सले ५ सयमा प्लेन चढाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस