ब्रेकिङ: सिन्धुली र काभ्रेको सिमानामा गाडी दुर्घट्ना, ३ को घट्नास्थलमै मृत्यु

काभ्रे । सिन्धुली जिल्लाको सुनकोशी गाउँपालिका र काभ्रेको रोशी गाउँपालिकाको सिमानामा बस दुर्घट्ना भएकोछ । दिउँसो करिब १ बजे काठमाडौंबाट रिजर्भमा लगिएको गाडी उक्त स्थानमा दुर्घट्ना भएको तेमाल गाउँपालिका वडा नं. ९ का वडा अध्यक्ष चन्द्रबहादुर लामाले जानकारी दिएको हो ।

दुर्घट्नामा परि ३ जनाको घट्नास्थलमै मृत्यु भएको वडा अध्यक्ष लामाले बताए । करिब ३५ जना घाइते हुनसक्ने लामाले अनुमन लगाएकाछन् । बा ३ ख २३ ५९ नं. को उक्त बस काठमाडौंबाट विराटनगर जाने क्रममा अनियन्त्रित भई दुर्घट्ना भएको बुझिएको छ । तेलाम अनलाइनले यो खबर प्रकाशित गरेका छन ।  

अहिले नेपालथोक प्रहरी चौकी र मंगलटार इलाका प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको प्रहरी टोलीले उद्धार गरिरहेको मंगलटार इलाका प्रहरी कार्यालयका प्रमुख इन्पेक्टर धर्मजंग थिङले जानकारी दिए । ‘के कति क्षति भयो र के कारणले दुर्घट्ना भयो थाहा पाउन सकेको छैन ।’ इन्सपेक्टर थिङले भने, ‘उद्धार र विवरण संकलन गर्ने क्रममै छौं ।’

मृतक र घाइतेहरुको पूर्ण विवरण आउन बाँकी नै छ ।


Related Posts
 • नेपाली दूतावास कुवेतद्वारा भिजिट नेपाल २०२० सफल पार्नको लागि छलफल कार्यक्रम सम्पन्न
 • कुन्साङ वाईबाको डम्फु ह्राप्सी गितको भिडियो सार्वजनिक (भिडियो सहित)
 • कुलमान घिसिङलाई ‘नास्ट प्रविधि पुरस्कार’
 • प्रकाशको ‘स्याउ स्याउ नाना’ सार्वजनिक (भिडियो सहित)
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  नेपाली दूतावास कुवेतद्वारा भिजिट नेपाल २०२० सफल पार्नको लागि छलफल कार्यक्रम सम्पन्न

  कुन्साङ वाईबाको डम्फु ह्राप्सी गितको भिडियो सार्वजनिक (भिडियो सहित)

  कुवेतमा किरातीहरुले आगामि डिसेम्बर १३ मा मनाउने महान चाड उधौली कार्यक्रमको सम्पुर्ण तयारि पुरा

  बिजनेष

  जेष्ठ नागरिकलाई श्री एयरलाइन्सले ५ सयमा प्लेन चढाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस