तमु समाज युएईको बैठक महत्वपूर्ण निर्णयका सम्पन्न, तमु ल्होसार अतिथि कलाकारको साथ मनाउने

परदेशी खबर / सेप्टेम्बर १६, युएईl तमु समाज युएईको नियमित बैठक तथा तमु ल्होसार सम्बन्धि बैठक गत २०१९ सेप्टेम्बर १३ तारिख शुक्रबार अलकासिमिया सारजाह युएईमा सम्पन्न भएको छ।

तमु समाज युएईका अध्यक्ष उषा तमुस्योको अध्यक्षतामा बसेको बैठकमा प्रमुख अतिथि तमु समाज युएईका संरक्षक राजु तमु, बिशेष अतिथिमा तमु समाज युएईका प्रमुख सल्लाहकार डेर राज तमु ,अतिथिमा तमु समाज युएई आबुधाबी क्षेत्रीय समितिका अध्यक्ष नन्द कुमार तमु र तमु समाज युएई दुबई क्षेत्रीय समितिका सह-सचिव रमेश तमु रहनु भएको थियो भने तमु समाज युएईका केन्द्रिय कार्यसमितिका वरिष्ठ उपाध्यक्ष मुनिन्द्र तमु तथा केन्द्रिय समितिका पदाधिकारीहरु,आबुधाबी क्षेत्रीय कार्यसमितिका पदाधिकारीहरु,दुबई क्षेत्रीय कार्यसमितिका पदाधिकारीहरु , मानार्थ सदस्यहरु, सक्रिय सदस्यहरु,बुद्धिजीवी एवं समाजसेवीहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो।
उक्त बैठक तमु समाज युएईका महासचिव पबित्र तमुस्योले संचालन गर्नु भएको थियो भने प्रस्तावहरु छ्लफलको लागि सचिव इन्द्र तमुले प्रस्तुत गर्नु भएको थियो।बैठकमा महत्वपूर्ण प्रस्तावहरु माथी छलफल गरि विभिन्न निर्णयहरु गरेको छ। बैठकमा तमु समाज युएई दुबई क्षेत्रीय कार्यसमितिका कोषाध्यक्ष ललिता तमुस्यो कर्मभुमी युएई लाई बिट मार्दै जन्मभूमि नेपाल प्रस्थान गर्नु हुने भएको हुंदा तमु समाज युएईका अध्यक्ष एवं बैठकका अध्यक्ष उषा तमुस्यो,समाजकै संरक्षक राजु तमु र समजकै प्रमुख सल्लाहकार डि आर तमुले दोसल्ला ओढाएर सम्मान पत्र र मायाको चिनोको साथ बिदाइ गरिएको थियो भने उहाँका बुवा आमा र सांगी डोल्मा तमुस्यो लाई खादा ओढाएर स्वागत तथा बिदाइ गरिएको थियो।


उक्त बैठकमा तमु समाज युएईले आगामी २०२० जनवरी १० तारिख शुक्रबार अबुधाबी युएईमा आयोजना गर्न गइ रहेको तमु ल्होसार कार्यक्रम भव्यरुपमा मनाउनको लागि नेपालबाट अतिथि कलाकारको रुपमा तमु (गुरुङ ) कलाकार र गैर तमु कलाकार १/१ जना कलाकार ल्याउने निर्णय गरेको छ भने कार्यक्रम लाई सफलतापुर्बक सम्पन्न गर्नको लागि विभिन्न समितिहरु गठन समेत छ। गठित समितिहरुमा तमु ल्होसार कार्यक्रम संयोजकमा नन्द जंग तमु,कार्यक्रम उप संयोजकमा नन्द कुमार तमु,व्यवस्थापन बिभाग प्रमुखमा राजु तमु ,व्यवस्थापन बिभाग उप-प्रमुखमा प्रवीण तमु ,प्रचार प्रसार बिभाग प्रमुखमा मान सिङ तमु (मानु कोन्मे), सांस्कृतिक बिभाग प्रमुखमा अमृत तमु,सांस्कृतिक बिभाग उप-प्रमुखमा किरण तमु,प्रायोजक बिभाग प्रमुखमा पबित्र तमुस्यो ,अतिथि सत्कार बिभाग प्रमुखमा इन्द्र तमु,अतिथि सत्कार बिभाग उप-प्रमुखमा भगवती तमुस्यो,मेन गेट स्वयंसेवक बिभाग प्रमुखमा मुनिन्द्र तमु,आर्थिक बिभाग प्रमुखमा बल बहादुर तमु ,स्वयंसेवक बिभाग प्रमुखमा यम तमु ( सिक्लेस) र स्वयंसेवक बिभाग उप-प्रमुखमा बिजय तमु रहेको छ।
बैठकले तमु ल्होसार कार्यक्रमको कलाकार छनौटको जिम्मेवारी सांस्कृतिक बिभाग प्रमुख अमृत तमु लाई दिएको छ भने कार्यक्रम लाई अझ मनोरञ्जनमय बनाउनको लागि चिठ्ठा उपहार समेत राख्ने निर्णय गरेको छ।


बैठकले अबुधाबी life line hospital मा गएर प्रत्येक शुक्रबार नि:शुल्क स्वास्थ्य परिक्षण (free checkup ) गर्न सकिने हुंदा अबुधाबी क्षेत्रका पदाधिकारीहरुलाई नि:शुल्क स्वास्थ्य परिक्षण गर्न र भोल्यन्टीयर पनि गरि दिन तमु समाज युएई केन्द्रिय समितिले अनुरोध गरेको छ।


Related Posts
 • युएईमा कास्की आदर्श सेवा समाज र तनहुँ सेवा समाजले संयुक्तरूपमा भलिबल प्रतियोगिता आयोजना गर्दै
 • नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मञ्चको १० औं वार्षिक उत्सव सम्पन्न
 • तामाङ समाज युएईको “ल्होछार साँझ-२०२०”कार्यक्रमको तयारी अन्तिम चरणमा
 • ईनास कुवेतको वार्षिक उत्सव तथा सांस्कृतिक कार्यक्रमको तयारी पुरा
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  बागमती प्रदेशमा शुक्रबार सार्वजनिक बिदा

  नेवा:पुच: युएईका उपाध्यक्ष एवम् फोनिज युएईका कावा अध्यक्ष राजेश प्रधानलाई बिदाई

  राजु गोलेको “ह्युल्सादा ख्लासी” गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक

  बिजनेष

  जेष्ठ नागरिकलाई श्री एयरलाइन्सले ५ सयमा प्लेन चढाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस