एनआरएनए कतारको आठौ महाधिवेसन सम्पन्न, अध्यक्षमा मुक्तादा मुसलमान

परदेशी खबर, कतार l गैर आवसिय नेपालि सङ्घ राष्टृय समन्वय परिषद कतारको आठौ महाधिवेसन कतार स्थित नेपालि नियोगको कार्यलय आइ न्खालिदमा सम्पन्न भएको छ।

सङ्घका अध्यक्ष नविन पोख्रेलको सभापतित्वमा र कार्यवाहक राजदुत लक्ष्मण कोइरालाको प्रमुख आतिथ्यमा र अन्तर्‍आष्टृय समन्वय परिषदका उपाध्यक्ष कुमार पन्त , कुल आचार्या, महासचिब बद्री केसि, सचिव जानकी गुरुङ्, डिबी क्षेत्री, एन आर एन ए मध्यपुर्व सम्योजक आर के शर्मा उपसम्योजक प्रविन गुरुङ्, ओसेनिया सम्योजक धर्मराज अधिकारी , आईसिसि सदस्यहरु टिवी कारकी, राज शैयद, नरेन्द्रभाट , कुमार कार्कि, विनोद भट्टराई , मनोज गोर्खालि लगायतका साथै यहा स्थापित विभिन्न सङ्ग सस्थाहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।

राष्ट्रिय समन्वय समिति (एनसीसी)को गत 23 तारिख भएँको निर्वाचनमा अध्यक्ष मुक्तादा मुसलमान ,प्रथम उपाध्यक्षमा उत्तम गुरुङ, द्धितीय उपाध्यक्षमा टंककुमार खड्का, महिला उपाध्यक्षमा सरिता भण्डारी, महासचिवमा पदम गिरी, सचिवमा अपसर खान र नेत्र भुजेल, कोषाध्यक्षमा विनोद बसौला, सहकोषाध्यक्षमा तनबिर आलम, युवा संयोजकमा रविन मगर, र महिला संयोजकमा अम्बिका खत्री चयन भएका छन् ।

सदस्यहरुमा गजेन्द्र राई, सुनील कुमार घिमिरे, केशवराज कार्कि, ओम ब क्षेतृ, केशव प्रसाद खनाल्, गोपाल खतिवडा, नरेश श्रेष्ठ , राजु राई, ज्वाला शाहि,झविन्द्र आचार्य, घन्श्याम जैसि, बाल्कृश्न न्यौपाने, अवदेश कुमार मण्डल्, अव्दुल खलिक शेख्, सेवक विक , संजय रजक्, शेख अब्दुल राजिक र मोहमद सकिल अहमद विजयी भएका छन ।


दोहास्थित नेपाली दूतावासमा भएको निर्वाचनबाट अन्तर्रा्ष्ट्रिय समन्वय समिति (आईसीसी) सदस्यमा रमेश भट्ट, होमनाथ शर्मा, युवराज शर्मा र केबी हमाल चयन भएका छन् । स्मरण रहोस निर्वाचित सम्पुर्ण विजयि सदस्यहरु मुक्तादा मुसलमानको प्यानल रहेकोछ । सम्पुर्ण विजयिहरुलाई निर्वाचन समितिका सम्योजक बिनेश तामाङले प्रमाण पत्र प्रदान गरी सपथ खुवएका थिए ।


Related Posts
 • नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मञ्चको १० औं वार्षिक उत्सव सम्पन्न
 • तामाङ समाज युएईको “ल्होछार साँझ-२०२०”कार्यक्रमको तयारी अन्तिम चरणमा
 • ईनास कुवेतको वार्षिक उत्सव तथा सांस्कृतिक कार्यक्रमको तयारी पुरा
 • नेपाल मगर संघ युएईको सगौरव प्रस्तुति माघ्या सकराटी मेला-बृहत् सांस्कृतिक साँझ २०७६”को तयारी पुरा
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  थारु कल्याणकारिणी सभा यूएई द्वारा आयोजित माघी उत्सव भब्यरुपमा सम्पन्न

  नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मञ्चको १० औं वार्षिक उत्सव सम्पन्न

  तामाङ समाज युएईको “ल्होछार साँझ-२०२०”कार्यक्रमको तयारी अन्तिम चरणमा

  बिजनेष

  जेष्ठ नागरिकलाई श्री एयरलाइन्सले ५ सयमा प्लेन चढाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस