एनआरएनए कतारको अध्यक्षमा मोहम्मद मुक्तदा मुसलमान भारी मतले विजयी

परदेशी खबर / अगष्ट १४, कतारl गैरआवासीय नेपली संघ कतारको अध्यक्षमा मोहम्मद मुक्तदा मुसलमान भारी मतले विजयी भएका छन् ।

उनले आफ्ना प्रत्यासी तेज कटुवाललाई ९४० मतअन्तरले पराजित गर्दै आगामी दुई बर्षका लागि अध्यक्ष बन्न सफल भएका हुन् । शुक्रबार भएको निर्वाचनमा मुसलमानले दुई हजार ६६ मत प्राप्त गरे भने कुटवालले एक हजार १२६ मत मात्रै प्राप्त गरे । विगत डेढ दशकदेखि कतारमा व्यवसाय गर्दै आएका मुसलमान सत्तारुढ दलनिकटका मानिन्छन् । उनले आफ्नो टिमलाई नै विजयी गराउन सफल भएका छन्।

यसअघिको अध्यक्षको निर्वाचनमा पराजित भएका मुसलमान यस पटक भने भारी मतसहित विजयी भएका हुन् । त्यस्तै राष्ट्रिय समन्वय समिति (एनसीसी)को प्रथम उपाध्यक्षमा उत्तम गुरुङ, द्धितीय उपाध्यक्षमा टंककुमार खड्का, महिला उपाध्यक्षमा सरिता भण्डारी, महासचिवमा पदम गिरी, सचिवमा अपसर खान र नेत्र भुजेल, कोषाध्यक्षमा विनोद बसौला, सहकोषाध्यक्षमा तनबिर आलम, युवा संयोजकमा रविन मगर, र महिला संयोजकमा अम्बिका खत्री चयन भएका छन् । दोहास्थित नेपाली दूतावासमा भएको निर्वाचनबाट अन्तर्रा्ष्ट्रिय समन्वय समिति (आईसीसी) सदस्यमा रमेश भट्ट, होमनाथ शर्मा, युवराज शर्मा र केबी हमाल चयन भएका छन् । नवनिर्वा्चित अध्यक्ष मुसलमान सामाजिक काममा सक्रिय रहने र सबै समुदायसँग मिलेर काम गर्ने ब्यक्तित्वका छन् । एनआरएनए कतारको सल्लाहकार र अन्तर्रा्ष्ट्रिय नेपाली मुस्लिम समाजका पूर्व अध्यक्षसमेत रहेका उनले यसअघि आफू विजयी भएपछि सबैलाई मिलाएर संगठनलाई गतिशील बनाउने प्रतिबद्धता जनाएका थिए ।


Related Posts
 • इनास कुवेत द्वारा आयोजित छैटौं बार्षिक उत्सव तथा सहयोगार्थ बृहत संस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न
 • किराया शाखा युएईको राष्ट्रिय आबिष्कार केन्द्र प्रचार प्रसार सहयोगार्थ तथा यलेदोङ बृहत सांस्कृतिक कार्यक्रमको तयारी पुरा
 • युएईमा कास्की आदर्श सेवा समाज र तनहुँ सेवा समाजले संयुक्तरूपमा भलिबल प्रतियोगिता आयोजना गर्दै
 • नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मञ्चको १० औं वार्षिक उत्सव सम्पन्न
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  इनास कुवेत द्वारा आयोजित छैटौं बार्षिक उत्सव तथा सहयोगार्थ बृहत संस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न

  किराया शाखा युएईको राष्ट्रिय आबिष्कार केन्द्र प्रचार प्रसार सहयोगार्थ तथा यलेदोङ बृहत सांस्कृतिक कार्यक्रमको तयारी पुरा

  बागमती प्रदेशमा शुक्रबार सार्वजनिक बिदा

  बिजनेष

  जेष्ठ नागरिकलाई श्री एयरलाइन्सले ५ सयमा प्लेन चढाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस