मिस्टर एण्ड मिस इन्डिजिनियसको उपाधी पदम खालिङ राई र अञ्जुली तामाङलाई

मान सिङ गुरुङ /अगष्ट ११, युएई l “अधिकार, प्रतिनिधित्व र स्वशासनका लागि आदिवासी जनजातीको अडान,पहिचान सहितको संघियताका लागी संबिधान संशोधन हाम्रो साझा अभियान” भन्ने मुल नाराका साथ नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ युएई तथा महासंघ आबद्ध ११ जातिय संघसंस्थाहरु र नेपाल आदिवासी जनजाती पत्रकार महासंघ युएईको संयुक्त आयोजनामा २५ औं विश्व आदिवासी दिवस युएई स्थित कालर्टन प्यालेस होटल देरा दुबईमा भव्यता साथ सम्पन्न भएकोछ।

उक्त कार्यक्रममा नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ युएई द्वारा आयोजित मिस्टर एण्ड मिस इन्डिजिजियस -२०१९ किरात राई यायोक्खा शाखा युएईको प्रतिनिधित्व गर्दै पदम खालिङ राई भेषभुषा इन्डिजिनियस टाईटल र मिस्टर इन्डिजिनियस २०१९ को उपाधी जित्न सफल भएका छन् भने भेषभुषा इन्डिजिनियस र मिस इन्डिजिनियस २०१९ को तामाङ समाज युएईको प्रतिनिधित्व गर्दै अन्जली लोप्चन तामाङले जितिकी छिन ।

उक्त प्रतियोगिताको निर्णयक भुमिकामा नेपाली समाजका सिपी सापकोटा, नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ युएईका अध्यक्ष महेश मोक्तान, तमु समाज युएईका संरक्षक राजु गुरुङ, किरात राई यायोक्खा शाखा युएईका अध्यक्ष चन्द्रा साम्पाङ राई र संघिय समाजका अध्यक्ष बाबुराम लोप्चन रहेका थिए ।

कार्यक्रममा आदिबासी जनजातिहरुको भेषभुषा प्रदर्शन,जातीय मौलिकता झल्किने स्टलहरु प्रदर्शन गरिएको थियो भने उक्त प्रतियोगितामा नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ युएई आबद्ध तमु समाज युएई, तामाङ समाज युएई, किरात राई यायोक्खा शाखा युएई, किरात याक्थुङ चुम्लुङ युएई, नेपाल मगर संघ शाखा युएई, शेर्पा किदुग युएई, नेवा पुच: युएई, थारु कल्याणकारिणी सभा युएई, प्रबासी भुजेल सेवा समाज युएई, प्रबासी नेपाली माझी समाज युएई,सुनुवार सेवा समाज युएईले सहभागीता जनाएको थियो।






Related Posts
 • १३ औं साग : नेपाललाई दोस्रो दिन १५ स्वर्ण, क–कसले दिलाए पदक ? (सुचीसहित)
 • किराया शाखा कतारद्वारा भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न
 • आगामी डिसेम्बर १३ तारिख युएईमा संयुक्त रुपमा उधौली साकेला भब्य मनाउदै ।
 • कुवेतमा कार्यरत श्रमिकहरुका समस्याको बारेमा अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  प्रकाशको ‘स्याउ स्याउ नाना’ सार्वजनिक (भिडियो सहित)

  जापान जाने श्रमिक छनोटः सीप परीक्षामा सबै फेल

  नेपाल कुवेत सरोकार समाजले नेपाली नयाँ बर्ष २०७७ तथा तेश्रो साँस्कृतिक धमाका मनाउने

  बिजनेष

  जेष्ठ नागरिकलाई श्री एयरलाइन्सले ५ सयमा प्लेन चढाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस