एसबिसि एसिएन स्कुल ब्वाइज च्याम्पियनशिप खेलमा नेपाल उज्गेस्तानसंग पराजित


परदेशी खबर / अगष्ट ६, कुवेत l युवा उमेर देखि नै बक्सिंगमा सहभागिता जनाउने उदेश्यले एएसबीसीले पहिलो पटक एसिएन स्कुल ब्वाइज च्याम्पियनसिप कुवेतको आयोजनामा गरिएको उक्त खेलमा उज्गेस्तानसंग कडा प्रतिस्पर्धाका बाबजुद पनि नेपाल पराजित भएको छ l

युवा उमेर देखि नै बक्सिंगमा सहभागिता जनाउने उदेश्यले आयोजना गरिएको उक्त खेल हिजो ५अगष्ट २०१९ दिन कुवेत स्पोर्ट्स क्लब कैफानमा भएको थियो l
खेलमा सहभागि नेपालबाट आएका नेपालका राष्ट्रिय बक्सिंग खेलाडी छिरिङ वाङ्दि शेर्पाले सिधै बाइ पाएर क्वाटर फाइनलमा प्रवेश पाएका खेलाडी शेर्पाले उज्गेस्तानसंग कडा प्रतिस्पर्धा गरेका थिए। कुवेत स्पोर्ट्स क्लब कैफानमा भएको उक्त खेलमा नेपाली बक्सर दोस्रो राउण्डमा नकआउट हुनु परेको थियो lउक्त च्याम्पियनसिपमा ३० देशका खेलाडीहरुको सहभागिता रहेको छ।

खेलाडीलाई हौसला दिनको लागि नेपाली राष्ट्रिय झन्डाको साथमा नेपाली राजदुतावास कुवेतका राजदुत महामहिम दुर्गाप्रसाद भण्डारी, श्रमसहचारी ज्ञानेन्द्र शर्मा, तृतीय सचिव मनोज कुमार सिंह, आइसीसी सदस्य अमित चाम्लिङ, एनआरएनए अध्यक्ष सुजन केसि लगाएर एनआरएनए कुवेतका पदाधिकारीहरु,पत्रकारमहासंघ कुवेतका अध्यक्ष हरिकृष्ण न्यौपाने लगाएत कुवेतवासी खेलप्रेमी नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुको उत्साहजनक उपस्तिथ रहेको थियो ।


Related Posts
 • किराया युएई द्वारा राष्ट्रिय आविष्कार केन्द्रलाई आर्थिक सहयोग
 • १८ औं बमजन कपको उपाधी पुर्वेली टाईगरको पोल्टोमा
 • एनआरएनए कुवेतको आयोजनामा हुन गैरेहेको भलिबल प्रतियोगिताको टाइ-सिट प्रकाशित
 • कुवेतमा अचेत अवस्थामा उपचाररत सुरेश बहादुर खत्रीको निधन
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  कोरोना भाइरसको Corona Virus ( COVID- 19 ) संक्रमण कसरी हुन्छ ? संक्रमणको लक्षण र बच्ने उपाय के-के हुन ??

  बाँस्कोटाको सातवटा डायरी कसले लग्यो ?

  गृहमा आकस्मिक बैठक, सतर्क रहन मन्त्रीको निर्देशन

  बिजनेष

  किराया युएई द्वारा राष्ट्रिय आविष्कार केन्द्रलाई आर्थिक सहयोग

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस