म्यागङ गाउँपालिकामा म्हेन्दोमाया कलाकार संघ गठन, अध्यक्षमा चिजा तामाङ्ग

संवाददाता काठमाण्डौ ,

असार ५- म्यागङ गाउँपालिकामा म्हेन्दोमाया कलाकार संघ गठन भएको छ । म्हेन्दोमाया कलाकार संघ नेपालको कोषाध्यक्ष एन्जिला वाईबाको उपस्थितिमा हिजो बुधाबार असार ४ गते २०७६ का दिन बालाजु स्थित ल्हाई ब्योन तामाङ्ग गोईला सप्लायर्समा ११ सदस्यीय सहित म्हेन्दोमाया कलाकारहरुको एउटै मात्र संस्था म्हेन्दोमाया कलाकार संघ नेपालको शाखाको रुपमा म्हेन्दोमाया कलाकार संघ म्यागङ गाउँपालिका गठन भएको हो ।

अध्यक्षमा चिजा तामाङ्ग, उपाध्यक्ष मिना लामा, सचिव किर्ति तामाङ्ग, सह- सचिव लामा भाई, कोषाध्यक्ष मुन्ना घले, सह- कोषाध्यक्ष फुलामाया तामाङ्ग, सदस्यहरु शैलप वाईबा, आईतराम तामाङ्ग, सोबी लामा, बिनोद तामाङ्ग र निशा तामाङ्ग  रहेका छन । चयन हुनु भएका सम्पूर्ण कार्य समितिहरुलाई एन्जिला वाईबाले बधाई तथा कार्यकाल सफलताको शुभकामना दिएकी थिन ।


Related Posts
 • कुवेतमा अचेत अवस्थामा उपचाररत सुरेश बहादुर खत्रीको निधन
 • नेपाली समाज युएई द्वारा एक दिने नि:शुल्क स्वास्थ्य परिक्षण सम्पन्न
 • गत हप्ता मुत्ला दुर्घटनामा परेका मृतकहरुको परिवारलाई सम्पर्कमा आउन दुतावासको अनुरोध
 • मोडल राज मल्लको “कुरा” बोलको गितको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  भू.पू.सैनिक फोर थर्ड गोरखा राफल्सले ५८औँ ध्वजारोहण दिवस मनाए

  सञ्चारमन्त्री बाँस्कोटाले दिए राजीनामा

  कुवेतमा अचेत अवस्थामा उपचाररत सुरेश बहादुर खत्रीको निधन

  बिजनेष

  जेष्ठ नागरिकलाई श्री एयरलाइन्सले ५ सयमा प्लेन चढाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस