म्हार म्हेन्दो कलाकार संघ अब नेपाल तामाङ कलाकार संघ मलेसिया रहने

परदेशी खबर ।  विगत २ वर्ष देखि सञ्चालनमा रहेको म्हार म्हेन्दो कलाकार संघलाई मलेसियामा दीर्घकालीन रूपमा स्थापित गराउन तथा नेपाल कलाकार संघ नेपालमा पनि सहकार्य र बृहत रूपमा अघि बढाउने उदेश्य सहित म्हार म्हेन्दो कलाकार संघको नाम परिवर्तन गरिएको छ ।

म्हार म्हेन्दो कलाकार संघ नाम रहदै गर्दा कतिपय तामाङ दाजुभाइ तथा दिदिबहिनीहरुमा परिचित र परिचालन गर्न असहज र कठिनाइ भएको महसुस म्हार म्हेन्दो कलाकार संघ टिमले गरेकोले यसै अनुरुप सो संस्थाको नेपाल तामाङ कलाकार संघ राख्ने निर्णय भएको हो । मलेसियामा आजकै मितिबाट म्हार म्हेन्दो कलाकार संघबाट संस्थाको नाम परिवर्तन भई नेपाल तामाङ कलाकार संघ मलेसिया रहने सस्थाको महासचिब रमित लामाद्वारा हस्ताक्षेरित विज्ञप्ति मार्फत जानकारी दिएको छ ।

संस्थाका सम्पुर्ण पदाधिकारी , सम्पुर्ण सक्रिय सदस्यहरुमा, सम्पुर्ण शुभचिन्तक , शुभेच्छुक लगायत विभिन्न संघ संस्थाहरुमा अवगत गराउदै यसबाट पर्न गएको असहजता प्रति कलाकार संघ परिवारले क्षमा याचना समेत गरेको उल्लेख छ ।


Related Posts
 • थाल्यो संवाद नेपाली स्याटेलाइटले, ग्राउन्ड स्टेसनसँग नेपाली स्याटेलाइटको दोहोरो सम्पर्क
 • १२अाैं वार्षिक साधारण सभा तथा छैटौं अधिवेशनबाट पुन: अध्यक्षमा सञ्जिव वाईवा चयन
 • कङ्गोमा भयानक रेल दुर्घटना : ५० को मृत्यु, धेरै घाइते
 • नेपाल-मलेसिया श्रम समझदारी कार्यान्वयनमा सहमति, अब शून्य लागतमा जान पाइने
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  तमु समाज युएईको बैठक महत्वपूर्ण निर्णयका सम्पन्न, तमु ल्होसार अतिथि कलाकारको साथ मनाउने

  थाल्यो संवाद नेपाली स्याटेलाइटले, ग्राउन्ड स्टेसनसँग नेपाली स्याटेलाइटको दोहोरो सम्पर्क

  नेवा: पुच: युएईले ईन्द्रजात्रा येंया पुन्ही कार्यक्रम भव्यताका साथ मनायो

  बिजनेष

  ओली र मोदीले यसरी गरे पाइपलाइनको उद्घाटन

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस