फिल्म युनिट ‘शिरमाह्रानी’लाई हङकङमा सम्मान

परदेशी खबर/मे १६, हङकङ ।फिल्म प्रदर्शनको लागि हङकङ आइपुगेको ‘शिरमाह्रानी’को टिमलाई पर्वच मञ्च हङकङले सम्मान गरेको छ । फिल्म प्रदर्शनको लागि हङकङ आइपुगेका फिल्मका निर्माता÷निमात्री, नायक÷नायिकालाई सम्मान गरिएको हो ।
कार्यक्रममा पर्वत मञ्च हङकङका अध्यक्ष दुर्गा गुरुङ ‘मिलन’को अध्यक्षता रहेको थियो भने भुपु अध्यक्ष तथा बर्तमान सल्लाहकार बिसन गुरुङ को प्रमुख अतिथ्य रहेको थियो ।


कार्यक्रम लाई पर्वत मञ्चका उपाध्यक्ष तथा कार्यक्रम संयोजक भीम गुरुङले स्वागत मन्तव्य बाट सुरु गरेका थिए । कार्यक्रमको विशेष अतिथिहरुमा सल्लाहकार तिर्थ गुरुङ, चलचित्र निर्माता नवीन गुरुङ, निता गुरुङ ,नायिका सिमरन गुरुङ ,नायिका पुनम गुरुङ , पर्वत मञ्चका इकाई अध्यक्ष तथा प्रतिनिधि सल्लाहकारको उपस्थिति रहेको थियो ।
नेपाल बाट आएका चलचित्र निर्माता÷निमात्री नवीन गुरुङ र निता गुरुङ ,नायक सिमरन गुरुङ र नायिका पुनम गुरुङ लाई मञ्चका अध्यक्षले खादा ओढाए सम्मान गरेका थिए । यस्तै प्रमुख अतिथि, अध्यक्ष तथा सम्पुर्ण कार्यसमितिका सदस्यद्धारा माया को चिनो प्रदान गरिएको थियो ।


सम्मानपछि फिल्म युनिटले हङकङबासि नेपाली दाजुभाईसँग भेटघाट हुन पाउँदा खुसि लागेको बताएका थिए ।
कार्यक्रम लुम्बिनी क्लब जोर्डनमा बेलुकी ८ बजेदेखि सुरु भएको थियो । कार्यक्रमलाई प्रमुख अतिथि को शुभकामना मन्तब्य पछि अध्यक्ष दुर्गा गुरुङ ‘मिलन’ले समापन गरेका थिए । कार्यक्रम मञ्चका महासचिव विद्या गुरुङले सञ्चालन गरेकी थिइन ।


Related Posts
 • आदिवासी जनजाती महासंघ, पोर्चुगलको अध्यक्षमा हेम गुरुङ
 • कुवेतमा क्रीयाशिल तीन किराती संसाथाले संयुक्तरुपमा किरातीहरुको महान चाड उभौली मनाउने
 • कुवेतबाट मृगौला पिडित जनक आले मगरलाई १ लाख ५० हजार आर्थिक सहयोग
 • गायक डोलराज न्यौपानेको “पिरती” म्युजिक भिडियो सार्वजनिक
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  आदिवासी जनजाती महासंघ, पोर्चुगलको अध्यक्षमा हेम गुरुङ

  कुवेतमा क्रीयाशिल तीन किराती संसाथाले संयुक्तरुपमा किरातीहरुको महान चाड उभौली मनाउने

  कुवेतबाट मृगौला पिडित जनक आले मगरलाई १ लाख ५० हजार आर्थिक सहयोग

  बिजनेष

  दारी बा को सेकुवा” (रोह अल ईतिहाद) मा आएर खानु भएको छैन ? पछी पछुताउनु होला

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस