कुवेतमा कार्यरत खोटाङका टेम्मालीहरुद्वारा टेम्मा र दिलैछीलाइ स्ट्रेटचियर उपलब्ध

नैनकला राई/अप्रिल २,परदेशी खबर l कुवेतमा कार्यरत खोटाङका टेम्मालीहरुद्वारा दिप्रुंङ चुइचुम्मा गाउँ पालिका ७ को स्वास्थ्य संस्था टेम्मा र सामुदायिक स्वास्थ्य ईकाई दिलैछीलाइ स्ट्रेटचियर उपलब्ध गराएका छन्l

दिप्रुंङ चुइचुम्मा गाउँ पालिकाकी बासिन्दा अभियन्ता कृष्णकला सुनिता राईको अभियानमा साथ दिदै खोटाङ कुवेत सम्पर्क मंचका पूर्व अध्यक्ष तथा बर्तमान किरात राई यायोक्खा कुवेतका अध्यक्ष मन्जित चाम्लिङ राईको पहलमा कुवेतमा कार्यरत टेम्मालीहरुबाट संकलित रकमले स्ट्रेटचियर उपलब्ध गराउन सफल भएको हो l अभियन्ता राई कुवेतको विभिन्न संघ संस्थामा आवद्ध रही सामाजिक काममा सकृय रहदै आएका चिरपरचित व्याक्तित्व हुन् l

उक्त स्ट्रेट चियर डाँडागाउँ ओख्रे स्वास्थ्य चौकीमा एक कार्यक्रम गरि दिप्रुंङ चुइचुम्मा गाउपालिकाका अध्यक्ष भुपेन्द्र राईको हातबाट टेम्मा स्वास्थ संस्थाको वडा अध्यक्ष धन बहादुर थापा र टेम्मा स्वास्थ इकाइ दिलैछिको सान्ती माबी बरडाँडाका प्रधान ध्यापक एजुनन्द राईले स्ट्रेट चियर ग्रहण गरेको राईले परदेशी खबरलाई जानकारी गराएका छन् l

आफ्नो जन्म थलो टेम्मामा अहिलेसम्म पनि यातायातको सुबिधा नभएकोले बिमारीहरुले उपचारको लागि स्वास्थ्य चौकी वा सदरमुकामसम्ममा पुग्न कठिन हुने भएकोले स्ट्रेटचियर हुदा केहि सहज र राहत मिल्ने भएको हुनाले उपलब्ध गराएको पनि राईले बताए l

सहयोगी दाताहरुको नाम
१. मन्जित चाम्लिङ राई
२. मनकाजि चाम्लिङ राई
३. प्रकाश चाम्लिङ राई
४ . कल्याण (बुवेपाछा) चाम्लिङ राई
५ . रबिन (बुवेपाछा) चाम्लिङ राई
६. कैलाश (बुवेपाछा) चाम्लिङ राई
७. नविन कार्की
८. सम्भु क्षेत्रि
९. काजि बस्नेत
१०. बिदुर बस्नेत
११. पर्शु (पण्डित) घिमेरे


Related Posts
 • कुवेतमा बुद्ध लामा र सरस्वती भुजेलको प्रस्तुतिमा झुमे दर्शकहरु (फोटो फिचरसहित)
 • एनसीसी कुवेतको उम्मेदवारले पेश गर्नुपर्ने कागजात सम्बन्धी निर्वाचन समितिको सूचना
 • धनगढीको निलम होटलमा विस्फोट, पाँच घाइते
 • नेपाल idol बुद्ध लामा र गायिका सरस्वती लामालाइ कुवेतमा भब्य स्वागत नेपाल idol बुद्ध लामा र गायिका सरस्वती लामालाइ कुवेतमा भब्य स्वागत
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  कुवेतमा बुद्ध लामा र सरस्वती भुजेलको प्रस्तुतिमा झुमे दर्शकहरु (फोटो फिचरसहित)

  एनसीसी कुवेतको उम्मेदवारले पेश गर्नुपर्ने कागजात सम्बन्धी निर्वाचन समितिको सूचना

  धनगढीको निलम होटलमा विस्फोट, पाँच घाइते

  बिजनेष

  साउन १ देखि इन्टरनेट शुल्क १३ प्रतिशत बढ्यो, दूरसञ्चार सेवा शुल्क ग्राहकबाटै उठाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस