युएईमा तमु फो-ल्होसार सांस्कृतिक कार्यक्रमको तयारी अन्तिम चरणमा

 

परदेशी खबर

मान सिङ गुरुङ  / डिसेम्बर १२,युएई |तमु समाज युएईले आयोजना गर्न गइ रहेको तमु फो-ल्होसार बिशेष सांस्कृतिक कार्यक्रमको तयारी लगभग अन्तिम चरणमा पुगेको छ।

तमुहरु (गुरुङ) को मौलिक आफ्नो, भेषभुषा , भाषा , संस्कार , संस्कृति र पहिचान लाई संरक्षण , सम्बर्द्धन,प्रबर्द्धन र बिकासको निम्ति प्रवास युएईमा स्थापित तमु समाज युएईले प्रत्येक बर्ष झैं यस बर्ष पनि तमु फो-ल्होसार शुभकामना आदानप्रदान तथा नेपाल बाट आमन्त्रित अथिती कलाकार सहित प्रवासमा रहेका प्रवासी कलाकारहरुको साथ तमु फो-ल्होसार बिशेष सांस्कृतिक कार्यक्रम भव्यता साथ यहि आउदो २०१९ जनवरी ०४ तारिख शुक्रबार आबुधाबी मलयलम समाजम क्लब मुसाफा (K.M.Treading पछाडी ), आबुधाबी युएईमा मनाउन गइ रहेछ।

उक्त तमु फो-ल्होसार विशेष सांस्कृतिक कार्यक्रममा राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय स्तरमा ख्याती प्राप्त लोकप्रिय गायिका मेलिना राईको सांगीतिक धमाका सहित प्रबास युएईमा रहेका प्रवासी नेपाली चर्चित कलाकारहरु गायक शिव जंग तमु,गायक अमृत तमुको सांगीतिक धमाका रहने छ भने युएईमा चर्चित नृत्यकार किरण तमु , दिपक तमु (दीपिका) , पुर्णिमा तमुस्यो ,रिना तमुस्यो, आश तमु ,संगिता, तामाङ, सुनिल तमु , आशिका तमुस्यो ,रेबिका थापा मगर र सीता माया लुङ्बाको बेजोड प्रस्तुति रहने भएको छ।

 

कार्यक्रमको बिस्तृत जानकारी र यातायातं व्यवस्थाको लागि तमु समाज युएईले दुबई तथा शारजाहको लागि उषा तमु – ०५५७१६८०६७ , मुनिन्द्र तमु – ०५२६४८७५६९,आबुधाबीको लागि राजु तमु – ०५५४५४२५१०,अमृत तमु – ०५५५९४८५०९ तथा अल ऐनको लागि दुर्गा बहादुर सुनुवार राई – ०५२६४८७५६९ लाई तोकेको छ।उक्त तमु फो-ल्होसार सांस्कृतिक कार्यक्रम लाई ऐतिहासि, रुपमा भव्य र सभ्य सफल बनाउनको लागि प्रबास युएईमा स्थापित सम्पुर्ण प्रबासी नेपाली संघ संस्थाका प्रमुख , प्रतिनिधि , व्यावसायी , समाजसेवी , पत्रकार , बुद्धिजीवी मानुभाव , शुभचिन्तक , दाजुभाइ तथा दिदिबहिनीहरु लाई तमु फो-ल्होसार सांस्कृतिक कार्यक्रममा गरिमामय उपस्थितिको लागि तमु समाज युएईले अनुरोध तथा निमन्त्रणा गरेको तमु फो-ल्होसार संयोजक नन्द कुमार तमु,सह-संयोजक नन्द जंग तमु र व्यवस्थापन बिभाग प्रमुख राजु तमुले बताउनु भएको छ ।


Related Posts
 • एक घरेलु कामदार महिलाको पेटमा भएको बच्चा नजन्मिदै भागबण्डा
 • कुवेतमा तिन किराती संस्थाले संयुक्तरुपमा साकेला उभौली चाड मनाउने
 • साउदीको जेलमा फाँसी कुरिरहेका सन्तबहादुर श्रीमतीलाई चिठीमा लेख्छन्- ‘म यहाँ अल्लाहलाई प्रार्थना गर्छु । तिमी त्यहाँ पशुपतिनाथसँग प्रार्थना गर ’
 • १७औं बमजन गोल्ड कपका पहिलो र क्वार्टर फाईनलका खेलहरु सम्पन्न (फाेटाे फिचरसहित)
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  एक घरेलु कामदार महिलाको पेटमा भएको बच्चा नजन्मिदै भागबण्डा

  जापानले नेपाली कामदार अप्रिल १ बाट लाने विषयमा सोमबार समझदारी हुने

  कुवेतमा तिन किराती संस्थाले संयुक्तरुपमा साकेला उभौली चाड मनाउने

  बिजनेष

  श्रम शोषण अन्त गर्न १२ देश सहमत

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस