तामाङ फाउन्डेसन नेपालको ल्होछार वनभोज साँस्कृतिक धमाका-२८५४ को तयारी पुरा 

परदेशी खबर/ २ फेब्रुअरि, कुवेत |  तामाङ फाउन्डेसन नेपाल केन्द्रीय समितिले गर्न लागेको ल्होछार वनभोज साँस्कृतिक धमाका-२८५४ को तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको छ । तामाङ फाउन्डेसन नेपालले कार्यक्रम माघ २० गते नेपालथोकमा गर्न लागेको हो ।

खी/नाखी वर्षको सोनाम ल्होछारको अवसर पारेर माघ २० गते शनिबार काभ्रे, सिन्धुली र रामेछाप जिल्लाको केन्द्रविन्दु नेपालथोकमा गर्न लागेको ल्होछार कार्यक्रममा सोनाम ल्होछारलाई आम तामाङ समुदायसामु पुर्‍याउन र एक अापसमा ल्होछारको शुभकामना अादानप्रदान गर्ने उद्देश्यसहित ल्होछार वनभोज तथा बृहत साँस्कृतिक कार्यक्रम-२८५४ को अायोजना गरेको संस्थाको केन्द्रीय अध्यक्ष अरुण घिसिङले बताउनु भयो । साथै कार्यक्रममा तामाङ फाउन्डेसन नेपालको जिल्ला शाखा काभ्रे, नुवाकोट, रामेछाप लगायतका जिल्लाहरुको औपचारिक घोषणा सभा पनि हुने घिसिङले बताए ।
ल्होछार वनभोज कार्यक्रमको तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको र केही बाँकी रहेको कुरा पनि १९ गते सम्म सबै पूरा हुने आयोजज टिमले जानकारी दिएको छ । साँस्कृतिक धमाका कार्यक्रममा गायिका जितु लोप्चन, गायक अमृत लामा, अनिल स्याङ्बो, मोडल प्रीतम लामा लगायतका दर्जनौं कलाकारहरुको उपस्थिति रहने भएका छन् ।

ल्होछार वनभोज तथा साँस्कृतिक कार्यक्रममा सबैलाई उपस्थितिका लागि आयोजक परिवारले आव्हानसमेत छन् ।

कार्यक्रम निम्न मिति र स्थानमा हुनेछ ।

मिति: २०७४ माघ २० गते, स्थान: नेपालथोक

गोल्चेसंचार डटकमबाट


Related Posts
 • यो हप्ता भरी मलाई साह्रै दु:ख बनाएको दुई वटा घटना
 • युएईमा कोभिड – १९ को नयाँ संक्रमित ६३८, संक्रमित संख्या ३३,१७० र संक्रमित २ जनाको मृत्यु
 • नेपाली जनसम्पर्क समिति युएईले परराष्ट्रमन्त्री लाई बुझाए ज्ञापनपत्र
 • कोरियामा एक नेपाली चेलीको दुःखद निधन, घटना श्रृंखलाबद्ध बन्दै
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  यो हप्ता भरी मलाई साह्रै दु:ख बनाएको दुई वटा घटना

  एमसीसीबारे नेकपा सचिवालय बैठक,सम्झौता अनुमोदन नभएसम्म काम रोक्ने सहमति

  विदेशमा अलपत्र परेका करिब २५ हजार नेपालीलाई तत्काल स्वदेश ल्याइने

  बिजनेष

  आँखी झ्यालबाट लकडाउन

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस