कुवेतमा क्रियाशील लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतले नसा पीडित र किड्नी पीडितलाई १,२५,८४० रुपैयाँ सहयोग

 
परदेशी खबर / जनवरी १६, कुवेत । सामाजिक कार्यमा क्रियाशिल सामाजिक संस्था लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतले नसा रोगबाट पीडित खिमकला रेश्मी र मृगौला पीडित मनोज ज्ञावालीलाई १,२५,८४० रुपैयाँ सहयोग हस्तान्तरण गरेको छ ।
बिरबास ९ गुल्मीका नसा रोगबाट पीडित खिमकला रेश्मी विगत नौ महिना देखि ललितपुरको पाटन अस्पतालमा उपचार गराई रहेको थियो । आर्थिक स्थिति कमजोर भएका रेश्मीलाई लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतले आर्थिक सहयोग गरेको हो ।

 

साथै गुल्मी घर भई तानसेन १४,पाल्पा बीस बर्षिय मनोज ज्ञावालीको दुबै मृगौलामा समस्याको कारणले विगत दस बर्ष देखि उपचार गराईरहेकालाई पनि समाजको तर्फबाट आर्थिक सहयोग गरेको छ । नेपाल र भारतका विभिन्न अस्पतालमा उपचार गराइएको भएपनि हाल दुबै मृगौला प्रत्यारोपण गर्नु पर्ने भएको हालै त्रिबि शिक्षण अस्पतालमा भर्ना भएर उपचार भइरहेको छ।

 

लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतले स्थापना कालबाट नै हरेक क्षेत्रमा सहयोग गर्दै आएको छ र यसपटक १,२५,८४० रुपैयाँ आर्थिक सहयोग दुबै जनालाई आधा आधा अक्षरुपि ६२,९२० रुपैयाँ /६२,९२० रुपैयाँ गरेर काठमाडौ हस्पिटलमा गै लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेत का शुभचिन्तक काठमाडौं निवासी श्री राजेश गौतम तथा श्रीमती सुस्मिता गौतम द्वारा हस्तान्तरण गरेको जानकारी लुम्बिनी समाज नेपालका महासचिव रुपेन हमालले परदेशी खबरलाई जानकारी दिएको छ ।


Related Posts
 • एनसीसी कुवेतको उम्मेदवारले पेश गर्नुपर्ने कागजात सम्बन्धी निर्वाचन समितिको सूचना
 • धनगढीको निलम होटलमा विस्फोट, पाँच घाइते
 • नेपाल idol बुद्ध लामा र गायिका सरस्वती लामालाइ कुवेतमा भब्य स्वागत नेपाल idol बुद्ध लामा र गायिका सरस्वती लामालाइ कुवेतमा भब्य स्वागत
 • एनआरएनए हङकङको अधिवेशनको लागि अध्यक्ष पदमा निरन्जन गुरुङको उम्मेदवारी
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  एनसीसी कुवेतको उम्मेदवारले पेश गर्नुपर्ने कागजात सम्बन्धी निर्वाचन समितिको सूचना

  धनगढीको निलम होटलमा विस्फोट, पाँच घाइते

  नेपाल idol बुद्ध लामा र गायिका सरस्वती लामालाइ कुवेतमा भब्य स्वागत

  बिजनेष

  साउन १ देखि इन्टरनेट शुल्क १३ प्रतिशत बढ्यो, दूरसञ्चार सेवा शुल्क ग्राहकबाटै उठाउने

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस