मोरंग सुनसरी सेवा समाजद्वारा सुविन धिमालको उपाचारमा सहयोगको अपिल

image

अगाष्ट १९, मोरंग सुनसरी सेवा समाज कुवेतद्वारा मोरंग जिल्ला बेलबारी नगरपालिका ४ का स्थाई बासिन्दा श्री अर्जुन धिमाल का छोरा १२ बर्षका सविन धिमाल ब्रेन ट्युमरका कराण भरात को नयाँ दिल्ली गंगाराम हस्पितलमा उपचार भईरहेको हुँदा उपचारको लागी आर्थिक अवस्था कमजोर भएकोले धिमालको सहयोगको लागी अपील गरेको छ।

समाजले आज एक अपिल जारी गरी सुविन धिमाल बिगत १ महिना देखी उपचार खर्चको अभावमा जीवन मृत्यसंग लडिरहेको र त्यसको निम्ति लालभित्ती युवा क्लब र बोलबारी बेलबारी नगरपालीकाको तर्फबाट मोरंग सुनसरी सेवा समाज कुवेतलाई पत्रचार गरी पिडीत परिवारलाई सहयोग गराई दिन आव्हान गरिएको बताएको छ।

अपिलमा उक्त बिषयलाई गम्भिरताका साथ लिई समाजको तर्फबाट बिगतमा पनि हाम्रो देश र समाजमा आई परेका यस्ता अनेकौं समस्याहरुमा आफ्ना सहयोगी हात अगाडी बढाउँदै सहयोग गर्दै आउनु भएका कुवेतमा कृयाशिल संघ संस्था एवम् समाजसेवी ब्याक्तिहरुमा फेरी पनि एक पटक सविन धिमाललाई आर्थिक सहयोग गरी जीवन रक्षा गरीदिन हुनको निम्ति मोरंग सुनसरी सेवा समाज, कुवेत हार्दिक अपिल गर्दछौं भनिएको छ।

image

सहयोगको निम्ति सम्पर्क ब्याक्तिहरु:
अमृतबहादुर गुरुङ – ६७७०८०१९
अरुण निङलेकु लिम्बू – ९९२३४८७८
नानुराज बराल – ६०९८५७१८

image


Related Posts
 • थप २५५ जनामा कोरोना पुष्टि : संक्रमितको संख्या १६ हजार ४२३ पुग्यो
 • कुवेतमा कोरोना संक्रमनबाट ५२ हजार ७ सङ्क्रमित, ७६२ नयाँ संक्रमित, दुई जनाको मृत्‍यु (अपडेट)
 • कृष्ण गण्डकी समाज दक्षिण कोरियाद्वारा अग्निपिडितलाई सहयोग
 • युएईमा कोभिड_१९ को पछिल्लो अपडेट
 • पछिल्ला सम्प्रेसणहरु

  थप २५५ जनामा कोरोना पुष्टि : संक्रमितको संख्या १६ हजार ४२३ पुग्यो

  कुवेतमा कोरोना संक्रमनबाट ५२ हजार ७ सङ्क्रमित, ७६२ नयाँ संक्रमित, दुई जनाको मृत्‍यु (अपडेट)

  कृष्ण गण्डकी समाज दक्षिण कोरियाद्वारा अग्निपिडितलाई सहयोग

  बिजनेष

  आँखी झ्यालबाट लकडाउन

  अन्तर्वार्ता

  हामीसंग फेसबुकमा जोड़िनुहोस